O NAS

Biuro nieruchomości oparte o partnerskie podejście i klarowność działań

Firma ARCAB Investments Sp. z o.o. to nowa marka na rynku nieruchomości, która powstała w dobie zapotrzebowania na usługi oparte na klarowności działań oraz indywidualnego, partnerskiego podejścia do Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Partnerów stworzyliśmy model ułożonej, łatwej i przejrzystej dla każdego strategii działania poczynając od omówienia oczekiwań Klienta, a na sfinalizowaniu transakcji kończąc.

Stawiając sobie za priorytet satysfakcję Klienta staramy się jak najlepiej poznać Jego preferencje, co pozwala w dalszych etapach naszej współpracy na eliminowanie nadmiernego angażowania jego osoby w cały proces. Współpracujemy z ekspertami z różnych branż związanych z rynkiem nieruchomości, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować opiekę nad całym procesem w szerokim zakresie obsługi nieruchomości wliczając w to obsługę prawną, kredytową, podatkową, a w dalszych kwestiach także konsultacje architektoniczne, projektowe czy związane z wynajmem. 

Nowa jakość usług na rynku nieruchomości

ARCAB Investments Sp. z o.o. to nie tylko firma czy biuro nieruchomości – to ludzie z doświadczeniem w pracy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i obsługą najbardziej znaczących firm na rynku Polskim i zagranicznym. Wiemy, że najważniejsza jest relacja z Klientem, którego traktujemy jak Partnera, ponieważ mamy wspólnie określone założenia i dążymy do osiągnięcia wspólnego celu. Nasze oferty tworzymy z myślą o indywidualnych preferencjach biorąc pod uwagę, że nie sprzedajemy pustych murów tylko gwarantujemy stworzenie warunków do życia lub pracy takich w jakich sami byśmy chcieli funkcjonować.

Firma ARCAB Investments Sp. z o.o. oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkania, domy i lokale zarówno z rynku wtórnego (nieruchomości używane), jak i pierwotnego (w stanie deweloperskim). Zajmujemy się także pośredniczeniem w kwestii wynajmu mieszkań, domów czy lokali użytkowych.

Nasze biura

Siedziba główna

ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2
02-004 Warszawa

Oddział Kielce

Al. IX Wieków Kielc 6 lok. 30
25-516 Kielce

string(89) "/home/mqddfzixgq/domains/arcabinvestments.com/public_html/wp-content/plugins/arcab_parser" NULL